SMC VALVES CM2KL25-700AZ SMC VALVES CM2KL25-700AZ | AP2VAL
SMC VALVES CM2KL25-700AZ Round Body Cylinder, 25Mm Bore Size, 700 Mm Stroke Length
Item: AP2VALModel: CM2KL25-700AZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Min. Pressure 7.3 psi
No. Of Port 2
Proof Pressure 218 psi
Stroke Length 700 mm