SMC VALVES CM2KB32-150Z Round Body Cylinder, 32 mm Size, Non Rotating
Get it by Monday, May 25
Explore Products
- VERMONT GAGE 141259270 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.5927 Inch Size
- VERMONT GAGE 111271700 Pin Gage, Class ZZ, NoGo, Steel, 0.717 Inch Size
- ANVIL 0331001206 Welded Pipe Nipple, Schedule 40, Galvanized, 1/8 Inch Size, 3 1/2 Inch Length
- REZNOR 100992 Fan Coil Motor, Totally Enclosed
- MERSEN FERRAZ NRN175 NRN40* Canadian Fuse, 250V, 175A, Blade Mount
- KERN AND SOHN RIB-A01S05 Protective Working Cover, -20 To 60 Deg. C Ambient Temp. Range
Explore More
- KEYSHAFT
- Small Pond / Fountain Pumps
- Electric Water Heaters with Tank
- Magnetic Drill Press Arbors and Adaptors
- Rupture Discs
- Electrically Actuated Diaphragm Valves
- REVCOR Propeller, 16 inch
- LOC-LINE Round Nozzle
- LOC-LINE End Caps
- ACCURIDE SS5321 Series Heavy Duty Over Travel Slides
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 38 x 6 mm Size
- FERVI Cross Working Tables
- LINN GEAR Type A Sprockets, 80 Chain
- SPEC Metric Compression Springs, Music Wire, 11 mm Outside Dia.
- NIBCO 600-2 Series Fitting Reducers, Ftg x C, Wrot
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.