SMC VALVES CM2B32-200Z Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TENSABARRIER 889T2U-2P-2P-STD-NO-S3X-C Dual-line Post Black/white Horizontal
- GEARENCH DA8184-L36
- BUSSMANN F02A250V2-1/2A Cartridge Fuse, Fast Blow, 2.5A, 250VAC
- SPEARS VALVES 93252H100-007 Special Reinforced Diaphragm Valve, FKM, PTFE, Air To Air, 80 PSI, 3/4 Size, CPVC
- VERMONT GAGE 162103230 Reversible Assembly, Class XX, NoGo, Chrome, Red
- SPEARS VALVES 468SE-249 Clamp Saddle, Double Outlet, Socket, EPDM, SS Bolt, 2 x 1 Size, PVC
- SMC VALVES SY5120-3H-01T Valve, 1/8 Inch N Port
- GATES 4NABTAX100FT
Explore More
- KEYSHAFT
- Pressure and Vacuum Gauges
- Rotary Joint Elbows
- Vector Motor Brakes
- Window Fans
- Hangers
- HELICOIL Straight Flute Plug Taps, UNF, 2B
- CONDOR Coated Gloves, Palm Dipped, Latex, Kevlar, 10 Gauge
- DWYER INSTRUMENTS DPG-000 Series Digital Pressure Gages
- ANVIL 2177 Series Socket Weld Caps, Forged Steel
- ANVIL AS3064 Series Post Bases
- BAILEIGH INDUSTRIAL Welding Positioner, 220 V
- CONDOR Vinyl, Safety Sign, 7 Inch Width
- HOFFMAN Support Bracket Kits
- SPEC Metric Compression Springs, Stainless Steel, 4.8 mm Outside Dia.
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.