SMC VALVES CLKU32-115RAL-E-X2091 Cylinder, 32 mm Size
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- WEG 11314549 Electric Motor
- DESTACO 82M-3E230040L9 Power Clamp
- OSG 8593081 Jobber Length Drill Bit, 8.10 mm Size, 120 Deg., 125 mm Lg, Powdered Metal, V