SMC VALVES CKZ1N50-135RT Clamp Cylinder, 50 mm Size
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SAGINAW SCE-12H2408LP Enclosure, 12 x 24 x 8 Inch Size, Wall Mount, Carbon Steel, Ansi 61 Gray
- APACHE HOSE & BELTING CO INC 20104137-60 Conveyor Belt 2 ply 100 RMV Black 60 Inch Width
- BALDOR / DODGE 35S30L TIGEAR-2 Worm Gear Speed Reducer
- DEWALT DW8270 Flap Disc 7 Inch D Grit 40 5/8-11
- HAM-LET 3010562 MALE CONNECTOR, 316 SS, Compression x MNPT, For 3 mm Tube OD
- HUOT 22050 Cnc Drop-In-Drawer For Cat50 Toolholder
- POLYSCIENCE SD28R-30-L11B Stand Digital 28 L Refrigerating/heating 30 To 170c
Explore More
- KEYSHAFT
- U-Shaped Fluorescent Lamps
- Wire Rope Swage Stud Fittings
- Hand Grinder Accessories
- Liquid Tight Conduit Fittings
- PA System Accessories
- HELICOIL Complete Reference Gages, UNF, 2B
- ACCURIDE SS2028 Series Light Duty 3/4 Extension Slides
- GLOBE SCIENTIFIC Four Pour Spout Beakers
- ANVIL 2804 Series Flat Anvilets, Threaded
- ANVIL 69F Series Adjustable Swivel Rings, Felt-Lined, Electro-Galvanized
- CANTEX Elbow, 90 Degree, 36" Radius
- CLIMAX METAL PRODUCTS 2CC Series, 2-Piece Clamping Couplings
- TENNSCO Door
- EATON Electronic Breaker Lockoffs
- ICS Assorted Brands Power Tool Parts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.