SMC VALVES CK1B50-50YZ Cylinder, 50 mm Size | AN7WQB
SMC VALVES CK1B50-50YZ Cylinder, 50 mm Size
Item: AN7WQBModel: CK1B50-50YZ
Item Cylinder
Clevis Width 19.5 mm
Cylinder Dia. (dia) 50
Max. Pressure 1 MPa
Stroke S (mm) 75 mm