SMC VALVES CK1A63-75Z Cylinder, 63 mm Size | AN8QQW
SMC VALVES CK1A63-75Z Cylinder, 63 mm Size
Item: AN8QQWModel: CK1A63-75Z
Item Cylinder
Clevis Width 16.5 mm
Cylinder Dia. (dia) 63
Max. Pressure 1 MPa
Stroke S (mm) 75 mm