SMC VALVES CK1A50-50Z Clamp Cylinder, 50 mm Size | AN8THG
SMC VALVES CK1A50-50Z Clamp Cylinder, 50 mm Size
Item: AN8THGModel: CK1A50-50Z
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Clevis Width 16.5 mm
Cylinder Dia. (dia) 50
Max. Pressure 1 MPa
Stroke S (mm) 75 mm