SMC VALVES CJPB10-5H4-B Pin, 10 mm Size, Single Acting | AL9UVT
SMC VALVES CJPB10-5H4-B Pin, 10 mm Size, Single Acting
Item: AL9UVTModel: CJPB10-5H4-B
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 10
Operating Pressure 0.15 MPa to 0.7 MPa
Stroke 5 mm