SMC VALVES CHDKGB25-25 Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AN6BCR
SMC VALVES CHDKGB25-25 Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AN6BCRModel: CHDKGB25-25
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Hydraulic Cylinder
Cylinder Nominal Designation Size (?) 25
Operating Pressure Range 0.3 MPa to 16 MPa
Piston Speed 8 mm to 100 mm