SMC VALVES CDRA1BS80-180Z Rotary Actuator, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- WOODHEAD 1300061607 106000A01F2508 Cordset, 6 Pole, Female, 25 Feet, 16/6 Size, PVC/Stainless Steel 316
- EATON E50ALS3 Heavy Duty Plug-In Limit Switch, Side Push Roller Actuator, 1No-1Nc Contact, 1P
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS RDVFSQFLA Speed Control Switch, Rocker, 5A, 120VAC, Light Almond
- GRAINGER 6R2.75-12 Stainless Steel Rod 316, 2 3/4 Inch Outside Dia, 12 Inch Overall Length
- PROTEKTIVE PAK SV-DBSD1 Brush, Dusting, Static Dissipative
- APPROVED VENDOR 4CFL3 Pressure Gauge Liquid Filled 1-1/2 In
- LYNDEX-NIKKEN 075-025 Collet, Round Face, 25/64 Inch Size
- DYNABRADE 59335 Inlet Bushing Assembly, ROS Extreme
Explore More
- KEYSHAFT
- Fall Protection Kits
- Arbor Press
- Grounding Equipment
- Voice Data Jack Accessories
- DWYER INSTRUMENTS BT15S/BT20S Series Sanitary Bimetal Thermometers
- ML KISHIGO Flame Resistant Vests, Zipper
- DESTACO 860, 861, 890, 891 Series Pneumatic Power Clamps
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond RealSeal Bottles, Narrow Mouth, HDPE
- ONSRUD Router Bit High Speed Steel
- VULCAN HART Valve Panel
- LABCONCO Heatblocks
- MIGHTY LINE Fire Extinguisher Do Not Block Floor Signs
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.