SMC VALVES CDQSKB20-50DM Compact Cylinder, 20 mm Size, Non Rotating Auto Switcher
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TITAN FASTENERS ALU1003F
- BALDOR / DODGE BF10C21T01963 BF1083 210-CC 19.63 Tapered Right Angle Reducer
- WESTWARD 5TVG2 Taper Shank Drill Bit, 7/8 Inch Size, 118 Deg. Point, Black Oxide HSS, MT3 Shank
- EATON LT940033 Trip Unit, 400 A, 4 Pole, 310+ Electronic Ls, Lt, Frame J-K
- VICKERS 877001
Explore More
- KEYSHAFT
- Flashlight Accessories
- Round Belt Connectors
- Wire and Cable Protection
- Clip Bearings
- Pressure Gauge Panel Mount Kits
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Flexible Packing Hooks
- IRONCLAD Summit Reflective Gloves
- IRONCLAD Super Duty Abrasion Impact Gloves
- RINGERS GLOVES R-267 Heavy Duty Oil Resistant Impact Gloves
- ANVIL AS617 Series Three Hole Swivel Plates
- B/A PRODUCTS CO. Transport Chain
- EATON 2246 Series Straight Adapters
- WATTS PWGAC Series Activated Carbon Cartridges
- RHEEM Conversion Kit Assemblies, Eld, Elds, 277V, 4000W
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.