SMC VALVES CDQSKB12-10D Compact Cylinder, 12 mm Size, Non Rotating Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
| Cylinder (tube) Inner Diameter (?) | 12 |
| Lead Wire Length (m) | 3m |
| Operating Pressure | 0.07 MPa to 1 MPa |
| Stroke | 15 mm |