SMC VALVES CDQ2KA40-15DMZ Compact Cylinder, 40 mm Size, Non Rotating Auto Switcher | AN9FHR
SMC VALVES CDQ2KA40-15DMZ Compact Cylinder, 40 mm Size, Non Rotating Auto Switcher
Item: AN9FHRModel: CDQ2KA40-15DMZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 40
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke 15 mm