SMC VALVES CDQ2D32-20DMZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- OSG 7811013 Round Milling Insert, 12 mm Inscribed Circle, 4.76 mm Thick, Chip-Breaker, Sharp