SMC VALVES CDQ2B50-30DMZ Compact Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AN4ZUC
SMC VALVES CDQ2B50-30DMZ Compact Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AN4ZUCModel: CDQ2B50-30DMZ
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.05 MPa
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa