SMC VALVES CDQ2B50-10DCZ-A73L Compact Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BALDOR / DODGE 233328 36X12 ST DR XT50 36X12 Straight Drum XT50
- TSUBAKI 140R17 Single Split Taper Sprocket
- TITAN FASTENERS CKC05020
- EATON A202K2BIM Lighting Contactor, 60A, 220V, Magnetically Latched, 2 Pole, 60 Hz
- APPROVED VENDOR 3UCZ9 Precleaned Wide-mouth Jar 1000ml
- HUB CITY 0220-84378 Worm Gear Speed Reducers, 56C Input Flange, Right Angle
- MASTERDRIVES P4.3/4 Cast Iron Quick Disconnect Bushing, 4 3/4 Inch Size
- PASS AND SEYMOUR 5871-W Single Receptacle Spec Grade, Heavy Duty, 20A, 250V, White
Explore More
- KEYSHAFT
- Valve Lockout Devices
- Elbow Knee and Ankle Supports
- Hydraulic Quick Couplers
- Band Clamp Tools
- Stainless Steel Music Wire
- ALLEGRO SAFETY Tyvek Maintenance Free Hoods
- HELICOIL Straight Flute Plugs, 2B
- RUD CHAIN VIP Cobra Eye Sling Hooks
- MAYHEW TOOLS Screwdriver Style Pry Bars
- DORIAN Boring Bar As-24s
- DIXON Large Diameter Gate Valves
- EATON Danfoss RV1-10 Series Pressure Control Valves
- WATTS 288A Series Vacuum Breakers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.