SMC VALVES CDQ2B32-25DZ Compact Cylinder, 32 mm Size | AN2PUG
SMC VALVES CDQ2B32-25DZ Compact Cylinder, 32 mm Size
Item: AN2PUGModel: CDQ2B32-25DZ
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 2
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.05 MPa
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa
Overall Width 49.5 mm