SMC VALVES CDQ2B12-15DCM Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- OSG 71400416 Square End Mill, Single End, 2 mm Milling Dia., 6 mm Length Of Cut