SMC VALVES CDQ2A40-125DCZ Compact Cylinder, 40 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AN4APC
SMC VALVES CDQ2A40-125DCZ Compact Cylinder, 40 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AN4APCModel: CDQ2A40-125DCZ
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Max. Operating Pressure 1 MPa
Min. Operating Pressure 0.05 MPa
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa