SMC VALVES CDQ2A32-60DCMZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- PASS AND SEYMOUR 5362-I Hard Use Duplex Receptacle, Spec Grade, 20A, 125V, Ivory
- TOUGH GUY 3ZHN3 Floor Squeegee, Single-Blade, Threaded, Std Thread, 24 in Blade Wd, Aluminum, Straight, Chemical Resistant
- TSUBAKI RS08B-2LAMRB CHAIN
- ECEF 4806-1/2 Drill, 1/2 Inch Size, Aircraft, High Speed Steel
- CAROL 09005 Service Cord SOOW Black 10/5 25 feet
- VIKAN 77313 Replacement Squeegee Blade, Hygienic, 9.8 Inch Size, Blue
- NEXTTEQ NX507 Detector Tube, Tetrachloroethylene, 30 To 400Micron G/M3/69 To 920Micron G/M3
Explore More
- KEYSHAFT
- Fire and Rescue Helmets
- Scaffolding and Platform Accessories
- LED Decorative Lighting
- Spill Berms
- Filter Replacement Parts, Accessories and Service Kits
- REVCOR Propeller, 20 inch
- DWYER INSTRUMENTS DPG-200 Series Digital Pressure Gages
- CAROL Category 5E Cable
- CONDOR ANSI Cut Level A3 Cut-Resistant Sleeves
- UVEX BY HONEYWELL A700 Series Lightweight Wraparound Safety Glasses
- NORDFAB 45 Degree Elbows
- SMC VALVES Gripper
- GLOBE SCIENTIFIC Four Pour Spout Beakers
- T&S Water Appliance Connectors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.