SMC VALVES CDNA2L50-300-D Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- PEMKO 2173AV48 Door Bottom Aluminium 48 Inch Length
- RETYZ EVT-S14YW-TA Releasable Cable Tie, 14 Inch Length, Yellow, Max. 87 mm Bundle Dia
- EATON XTAR009B21G012 Reversing Electronic Motor Starter, 9 A, 190 V 50 Hz, 220 V 60 Hz, 2No-2No, 45 mm, 9-12 A
- SMC VALVES NCDA1S250-4000 Tie Rod Cylinder, 2.5 Inch Size, Double Acting Auto Switcher
- SCHNEIDER ELECTRIC VB-7314-0-4-4 Valve, 1/2 Inch, Sweat Union Mixing, 4.4 Gpm
- MIGHTY LINE WFLT16 Warning Fork Lift Traffic Floor Sign, 16 Inch Wide
- NAUTILAIR 150184-50 Brushless Blowers, Frame Size 7.6, 24V, Tangential, 1 Stage, DC
Explore More
- KEYSHAFT
- Plug-In Transformers
- Power Energy Meters
- Proximity Sensors and Switches
- Power Unit Accessories
- Collet Tool Post and Holder Sets
- OIL SAFE Fill Point ID Washers
- CONDOR Cowhide Leather Premium Gloves, Blue/Beige
- ELVEX Provest II Water Resistant Vests
- MCR SAFETY RT1 Series Foam Lined Safety Glasses
- VIEGA PROPRESS XL-C Reducers, Copper, Press x Press, EPDM
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Watertight Safety-Shroud Connectors, 2 / 3 / 4 Pole
- APPROVED VENDOR Toggle Clamp Vertical Hold, Stainless Steel
- CONDOR Aluminium, Security Sign, Security Notice
- NIBCO PC672-2 Series Companion Flanges, CTS x Flange
- PARKER Fast And Tite Series Union Connectors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.