SMC VALVES CDM2B32-400AZ-X142US Cylinder, 32 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- AMERICAN TORCH TIP 65-0442-006 Torch Body 120a With Wrench
- MERSEN FERRAZ HSJ350 Fuse, High Speed, Class J, 600V, 350A