SMC VALVES CDM2B20-25SZ Round Body Cylinder, 20 mm Size, Single Acting Auto Switch | AP2UHA
SMC VALVES CDM2B20-25SZ Round Body Cylinder, 20 mm Size, Single Acting Auto Switch
Item: AP2UHAModel: CDM2B20-25SZ
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 20
Operating Pressure 0.23 MPa to 1 MPa