SMC VALVES CDJ2RA10-60Z-A Round Body Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- DAYTON MH61-53G Main Wheel Kit 1
- SIEMENS QPJ3150 Bolt On Circuit Breaker Q 150 Amp 240vac 3p 10kaic@240v
- TB WOODS 2/8VP4500 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 450 inch Length, 2 Ribs
- PROCON 102K100R11XX Rotary Vane Pump, Brass, 100 GPH, Fluorocarbon, No Relief Valve
- BALDOR / DODGE 120076 F X 45MM KW F X 45MM Keyway Bushing
- BALDOR / DODGE 070397 P4B-S2-115L Bearing S-2000, Bore Round, Steel, Shaft Size 1.9375 Inch
- METRO 2148N-DSG-4 Wire Shelf 21 x 48 inch Smoked Glass
Explore More
- KEYSHAFT
- Bathroom Fans
- Tire Mounting and Demounting Tools
- Louver Flange Kits
- Soil Testing Probes
- Compaction and Density Gauge Accessories
- DESTACO 6001 Series Straight Line Action Clamps
- MEMPHIS GLOVE NXG Cotton Polyester Gloves
- MECHANIX TAA M-Pact 3 Covert Tactical Impact Resistant Gloves
- LUMAPRO Handheld LED Flashlights
- METRO Track Set
- LITHONIA LIGHTING LED Parking Garage Lights
- ROBERTSHAW 5225 Series Limit Controls
- REED INSTRUMENTS Vane Anemometers
- RHEEM Water Connection Kits
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.