SMC VALVES CDJ2RA10-30TZ-A Round Body Cylinder, 10 mm Size, Single Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
| Cylinder (tube) Inner Diameter (?) | 10 |
| Lead Wire Length (m) | 5m |
| Operating Pressure | 0.15 MPa to 0.7 MPa |