SMC VALVES CDJ2RA10-100Z-A Round Body Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- APPROVED VENDOR 1NDE1 Disc Spring Belleville Steel 0.406
- REGAL 010360AS74 Thread Forming Tap, #12-24 Size, H4 Limit, Plug With Chrome
- DOW CORNING 2654580 Sealant, Gray, 23 Kg, Pail, 301% To 500% Elongation Range
- WATTS SD-3-FF-LS 3/8 0061672 Dual Check Valve, Flare Joint, 3/8 Inch Size, Stainless Steel
- OSG 3055025 Ball End Mill, 2 Flutes, 5 mm Milling Dia., 4 mm Lg Of Cut, 25.00 mm Neck Lg, WXS
Explore More
- KEYSHAFT
- Needle Scalers
- Supplied Air Accessories
- Masonry Saw Accessories
- Pipe Saddles
- AKRO-MILS 30284 Akrobins Super Size Bins
- IRONCAT MIG Welding Gloves, Goatskin/Cowhide Leather
- ANSELL 56-015 Alphatec Pvc Aprons
- CONDOR PU Coated Cut Resistant Gloves, Cut Level A4
- TELEMECANIQUE SENSORS Plunger Actuator Limit Switch Head
- KLEIN TOOLS Bi-Metal Blade
- AMS Plastic Liners
- REGAL Tuf-V Plus End Mills, 5 Flutes, HSS, CC, Tin
- MORSE CUTTING TOOLS 1332 Series Jobber Length Drills, High Speed Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.