SMC VALVES CDJ2L16-125-A Round Body Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- VERMONT GAGE 111399550 Pin Gage, Class ZZ, Go, Steel, 0.9955 Inch Size
- ANSELL CLASS 1 B 14 Electrical Insulating Gloves, 7500VAC/11, 250VDC, 14 Inch Glove Lg, Straight Cuff