SMC VALVES CDJ2B10-10Z-A Round Body Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AP2UZR
SMC VALVES CDJ2B10-10Z-A Round Body Cylinder, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AP2UZRModel: CDJ2B10-10Z-A
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 10
Operating Pressure 0.06 MPa to 1 MPa
Stroke 110 mm