SMC VALVES CDG5BA80TNSV-100 Cylinder, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- CONEX BANNINGER 3240 008006000 Reduced Straight Coupler, 1 x 3/4 Inch Size
- SUPCO EM60 Dual Differential Thermometer, Case
- NIBCO 9800170 698 p Trap, Cup x Cup, 1 1/2 Inch Size, Wrot Copper
- SPEARS VALVES 5021T1-010SR Diverter Ball Valve, 1 Size, PVC, 3 Way, Horizontal, EPDM
- CONTINENTAL Y-1000 Industrial Timing Belt, 16 mm Top Width, 8 mm Pitch, 1000 mm Pitch Length, 125 Teeth
- KUNKLE 917BDEB06BKE Safety Relief Valve, Male X Female NPT, D Orifice, 1 Inch Inlet Size
- CHRISLYNN 83195X-1.5L Locking Insert, M33x3 Thread Size, SS, 49.5 mm Insert Lg., Gr. 304
Explore More
- KEYSHAFT
- Safety Glasses
- Table Accessories
- Gas Detector Battery Chargers
- Vacuum Pressure Switches
- DESTACO 89R Series Pneumatic Swing Clamps
- FALLTECH Belly Pads with Upper Torso Connection, Tongue
- LOUISVILLE AE2100 Series Aluminum Single Ladders
- ASCO VALVES 8551 Series Compact Solenoid Spool Valves
- TEMPCO Replacement Heating Elements for TRH3 Series Heaters
- LASCO Bullhead Tee
- SHUR-LINE Fluted Funnels
- KERN AND SOHN PCD Series Precision Balances
- VESTIL S Series Double Mast Stackers
- NIBCO T-221-B Series Strainers, Bronze, Solid Cap, Threaded Ends
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.