SMC VALVES CDG1LA80-560Z Cylinder, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- ELDON JAMES LF-3CVU-QC Female Luer, 3/16 Inch Inside Dia., Crystal QC
- OHAUS ST210 Electrode, Ph, 0 To 14 Ph, 5 Deg To 40 Deg C, Plastic, Bnc/C Inch, 12 mm Dia, 120 mm Lg