SMC VALVES CDG1BA20-50Z Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AP2YVM
SMC VALVES CDG1BA20-50Z Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AP2YVMModel: CDG1BA20-50Z
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 20
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa