SMC VALVES CDA2B50-350Z Tie Rod Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- METRO 2160NK3 Wire Shelf 21x60 inch Green Epoxy Coat
- BALDOR / DODGE BX1-7/16 BK2 Split Taper Bushing
- INGERSOLL-RAND 20183 Valve Body
- AEROQUIP 900729-6 Clamp, Hydraulic Hose Support, Vinyl, 13/32 In Mounting Hole Dia., Steel
- HUB CITY 0270-10203 Worm Reducer, 2.114 Hp, 2.000 Inch I.D, 1.125 Inch O.D, Stainless Steel
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS HCNS05103 Straight Plug, Female, With 3 Feet Cable, 5 Pole
Explore More
- KEYSHAFT
- Screwdriver Bits
- Motion Sensors
- Socket Set Screws
- Conveyor H-Stands
- Underground Enclosures
- LITTLE GIANT LADDERS Fiberglass Adjustable Safety Cage Ladders
- ACME ELECTRIC WI300 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- MUELLER INDUSTRIES LF352 Bronze Body Y Strainers
- INNOVATIVE COMPONENTS 5/16-18 Thread Size Ball Knob
- MOON AMERICAN Fire Hose Adapter
- EATON Motor Control Miniature Relays
- MILWAUKEE VALVE Cast Steel Globe Valves, FNPT
- SIOUX CHIEF PowerPEX Type B Oxygen Barrier PEX Coils
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.