SMC VALVES CD85N25-50-B Round Body Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL4KMN
SMC VALVES CD85N25-50-B Round Body Cylinder, 25 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL4KMNModel: CD85N25-50-B
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 2
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 0.08 MPa to 1 MPa