SMC VALVES CD85N25-25T-B Round Body Cylinder, 25 mm Size, Single Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- PARKER R10-04D/N
- GARLOCK SEALING TECHNOLOGIES 5500RG-0150-125-0050 Flange Gasket, 1/2 Inch, 1/8 Inch, Gray
- VERMONT GAGE 141198190 Plug Gage, Class X, Go, Steel, 0.9819 Inch Size
- BOSTON GEAR KYTF AC Motor, 2 HP, 145TC , Less Base
- GATES F14M-36S-20 Sprocket, 0.79 Inch Belt Width, 37mm Width
Explore More
- KEYSHAFT
- OEM Specialty Blowers
- Recycling Carts
- Vacuum Regulators
- Soil Auger Accessories
- Sprinkler Heads
- FALLTECH Belly Pads with Upper Torso Connection, Tongue
- ANSELL 88-356 Alphatec Blue Unlined Food Processing And Chemical Gloves
- KRYTOX GPL 215 Series Extreme Pressure Grade Grease
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 13 mm Dots
- APPLETON ELECTRIC Hazardous Lighting Fixture, 120V
- SPEARS VALVES Labwaste CPVC Corrosive Waste Drainage Reducing Double Wyes, All Hub
- MAGLINER Bearings
- LIFTOMATIC Single Drum and Double Drum Hoist Mounted Drum Handlers
- GRAINGER Pipe Expansion Joints
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.