SMC VALVES CD85N16-10C-B Round Body Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL3NKB
SMC VALVES CD85N16-10C-B Round Body Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL3NKBModel: CD85N16-10C-B
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Min. Operating Pressure 0.05 MPa
Operating Pressure Range 0.05 MPa to 1 MPa