SMC VALVES CD76E40-250-A Round Body Cylinder, 40 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BOSTON GEAR F00145
- KRYTOX 240 AZ Aerospace Grease, H1 Food Grade, Tube, 8 oz.
- BURNDY T10516 Ring Terminal, 10 AWG Conductor Size
- ZSI-FOSTER S2011-S Beta Clamp Assembly Single 3/8 Inch Pipe
- SEALMASTER CRFCF-PN47 712691 Ball Bearing Cartridge, 2-15/16 Inch Bore
- MASTER APPLIANCE 30096 Heat Gun Grounding Kit
- CHERNE 273328 Plug, 2 Inch Size, 2.62 Inch Length, 2 psi/ 5 ft.
Explore More
- KEYSHAFT
- Condiment Pumps and Dispensers
- Combination Wrench Sets
- Emergency Eye Wash and Shower Accessories
- Fiber Optic Cable
- Lens Cleaning Stations
- PS DOORS EdgeHalt Posi Stop Ladder Safety Gates
- ANSELL 11-920 Hyflex Blue Nitrile Coated Gloves
- TEMPCO Circulation Heaters
- ANVIL ASLS Series Clamping Nuts With Long Spring
- BATTALION Spline
- GORILLA MILL Coolant Fed Carbide High Drill, Regular Length 5X
- MAIN FILTER INC. Hydraulic Filters, Wire Mesh, 150 Micron
- GATES Standard V-Belts, 3V Section
- TURTLESKIN CP-400 Insider Gloves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.