SMC VALVES CBQ2A63-100DC-RN Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Acting | AN8VRV
SMC VALVES CBQ2A63-100DC-RN Compact Cylinder, 63 mm Size, Double Acting
Item: AN8VRVModel: CBQ2A63-100DC-RN
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 80
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa