SMC VALVES CBA2LF50-150-RN Tie Rod Cylinder End Lock, 50 mm Size | AM8VZG
SMC VALVES CBA2LF50-150-RN Tie Rod Cylinder End Lock, 50 mm Size
Item: AM8VZGModel: CBA2LF50-150-RN
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tie Rod Cylinder End Lock
Min. Operating Pressure 22 psi
Operating Pressure Range 22 psi to 145 psi
Proof Pressure 218 psi
Rod Size 20 mm