SMC VALVES C95NDL80-300-D Cylinder, 80 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- FUJI ELECTRIC VFC300P-5T Regenerative Blower 0.51 Hp 56 Cfm
- MERIT BRASS 6008-1000 Nipple, Size 10 Inch
- PARKER SCE-020-02
- APPROVED VENDOR 5DU38 Spring Pin, 2 mm Nominal Dia., Steel, 2.3 mm To 2.4 mm Actual Dia. Rng, 24 mm Lg.
- EATON FD3015VW Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 15A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals, 50/60 Hz
Explore More
- KEYSHAFT
- Pocket Thermometers
- Pressure Washer Nozzles
- Handheld Paint Sprayers
- Drawer Cabinet Accessories
- Power Conditioners
- AKRO-MILS 30289 Akrobins Super Size Bins
- MECHANIX TAA The Original Covert Tactical Gloves
- FERNCO 3000 Proflex Series Couplings
- JOHN GUEST Speedfit Male Connectors, NPT Thread
- OIL SAFE Energy Safe Cabinets
- MARCOM Introduction To Ghs DVD
- SPEARS VALVES PVC Schedule 40 DWV Fabricated 90 Deg. Street Elbow, Spigot x Socket
- ENERPAC Handles
- STEINER INDUSTRIES 0261CR IronFlex TIG Welding Gloves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.