SMC VALVES C85N25-10S Round Body Cylinder, 25 mm Size, Single Acting | AM8QWU
SMC VALVES C85N25-10S Round Body Cylinder, 25 mm Size, Single Acting
Item: AM8QWUModel: C85N25-10S
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Round Body Cylinder
Cylinder Inner Diameter D (?) 25
Operating Pressure 0.05 MPa to 1 MPa
Stroke L (mm) 10 mm