SMC VALVES C85E25-100T Round Body Cylinder, 25 mm Size, Single Acting | AM2JGN
SMC VALVES C85E25-100T Round Body Cylinder, 25 mm Size, Single Acting
Item: AM2JGNModel: C85E25-100T
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 10
Operating Pressure 0.08 MPa to 1 MPa
Stroke 15 mm