SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13ELA SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13ELA | CX3LYT
Item: CX3LYTModel: TMLR370-13ELACross Ref: 110816
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.37"
Cutting Length 1 1/5"
Finish AlTiN
Length 0.038"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 1/2"-13
Neck Dia. 0.255"