SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13EL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13EL | CX3LYR
Item: CX3LYRModel: TMLR370-13ELCross Ref: 110750
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.37"
Cutting Length 1 1/5"
Finish Uncoated
Length 0.038"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 1/2"-13
Neck Dia. 0.255"