SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-13 | CX3LYP
Item: CX3LYPModel: TMLR370-13Cross Ref: 110747
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.37"
Cutting Length 4/5"
Finish Uncoated
Length 0.038"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 1/2"-13
Neck Dia. 0.255"