SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-12EL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR370-12EL | CX3LYN
Item: CX3LYNModel: TMLR370-12ELCross Ref: 110744
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.37"
Cutting Length 1 1/5"
Finish Uncoated
Length 0.042"
Material Solid Carbide
Min. Id Thread 1/2"-12
Neck Dia. 0.245"