SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR234-18EL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR234-18EL | CX3LWP
Item: CX3LWPModel: TMLR234-18ELCross Ref: 110576
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.234"
Cutting Length 0.85"
Finish Uncoated
Length 0.028"
Material Solid Carbide
Neck Dia. 0.156"