SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR065-56XL SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMLR065-56XL | CX3LTX
Item: CX3LTXModel: TMLR065-56XLCross Ref: 110505
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.065"
Cutting Length 0.29"
Finish Uncoated
Length 0.009"
Material Solid Carbide
Neck Dia. 0.039"