SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC345-20 SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC345-20 | CX3LKX
Item: CX3LKXModel: TMC345-20Cross Ref: 102433
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.345"
Cutting Length 0.821"
Finish Uncoated
Length 0.021"