SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-32A SCIENTIFIC CUTTING TOOLS TMC235-32A | CX3LJM
Item: CX3LJMModel: TMC235-32ACross Ref: 102403
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Thread Mill
Cutting Dia. 0.235"
Cutting Length 0.669"
Finish AlTiN
Length 0.013"